Menu

piątek, 12 maja 2017

Podsumowanie kwietnia ~ Dominika

Cześć!

Dzisiaj przyszłam do was z podsumowaniem miesiąca. Kwiecień to jeden z gorszych czytelniczych miesięcy. Udało mi się przeczytać tylko trzy książki, co moim zdaniem, jest słabym wynikiem i wszystko zawdzięczam egzaminowi, który w tym miesiącu musiałam pisać.

1. Nie poddawaj się - Rainbow Rowell


Książka bardzo mi się podobała i pozytywnie mnie zaskoczyła. Zapraszam na recenzje
Recenzja

2. Alicja w krainie czarów - Lewis Carroll


Jest to klasyka, którą czytał już prawie każdy tylko nie ja, więc postanowiłam to zmienić. Niestety ja wychowałam się na filmie i książka mnie rozczarowała.

3. Chata - William P. Young


Chata - Young William P.

Niesamowita! Jedna z najlepszych jakie przeczytałam w tym roku. Jestem w trakcie pisania recenzji, więc gdy się ona pojawi zostawię wam linka.


Koniec. To wszystkie książki, które przeczytałam w tym miesiącu. A wy ile przeczytaliście? A może czytaliście jakąś książkę z tych wyżej wymienionych? Piszcie śmiało :)

#Dominika

6 komentarzy:

 1. Mam ochotę przeczytać "Chatę". Gratuluję wyniku i doskonale rozumiem brak czasu z powodu egzaminu, bo sama w maju nie przeczytam z tego powodu zbyt wielu książek. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie przeczytałam w kwietniu zbyt dużo książek (chyba, że liczyć streszczenia lektur XD), może w maju się odkuję. Alicję kocham całym sercem w każdej postaci, a za Chatę zabieram się już od kilku lat :)

  Pozdrawiam,
  www.bookish-galaxy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Sięgnę po chatę, ale najpierw muszę przeczytać twoją recenzję. :) u mnie też słaby wynik, tylko 2 książki. :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Bogu ja już nie muszę pisać żadnych egzaminów :P Naprawdę po dwóch skrajnie różnych kierunkach studiów (dziennikarstwo i informatyka) nie mam ochoty już nawet na jeden egzamin :P
  "Chata" to książka, którą z pewnością przeczytam, wcześniej lub później, ale przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam nic z tego, co wymieniłaś, jednak u mnie również nie było kolorowo: 5 książek. Jestem jednak zadowolona, bo nie czytam dla ilości, a dla przyjemności :)
  aga-zaczytana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.