Menu

środa, 7 czerwca 2017

Ona żyje! Czyli PODSUMOWANIE MAJA po długiej nieobecności ~ Dominika

Cześć!
Tak ja żyję! Przepraszam was bardzo za moją długą nieobecność na blogu. Była ona spowodowana oczywiście szkołą. Można by pomyśleć, że po egzaminach powinniśmy mieć już spokój, a tu nagle poprawy, projekty, prezentacje, plakaty. Na szczęście już prawie ze wszystkim się wyrobiłam więc obiecuję, że będę aktywniejsza. W najbliższym czasie możecie się spodziewać(długo oczekiwanej) recenzji "Chaty", oraz "Szóstki wron", a teraz zapraszam was na podsumowanie miesiąca.

Maj rozpoczął się oczywiście wydarzeniem "Majówka z książką", w którym brałam udział. Udało mi się wtedy przeczytać trzy książki.
Podsumowanie majówki z książką

1. Ponad wszystko - Nicola Yoon

2. Morze potworów - Rick Riordan

morze_potworow_okladka_front.jpg

Kolejna genialna część. Uwielbiam tą serię Ricka Riordana, dlatego z chęcią sięgam po kolejne części, ponieważ wiem, że się nie zawiodę. Książka jest zabawna, lekka, przyjemnie się ją czyta i nie wymaga wielkiego skupienia. Taka lektura na jeden dzień. Zdecydowanie polecam.

3. Will Grayson, Will Grayson - John Green, David Levithan

Will Grayson, Will Grayson - Green John, Levithan David

Zabierając się za tą książkę spodziewałam się czegoś całkowicie innego. Miałam w głowie opis tej książki, który wcale nie był opisem tej lektury. Nie wiem w jaki sposób to zrobiłam, ale byłam pewna, że ta książka będzie o czymś całkiem innym. Co nie znaczy, że się zawiodłam. Oczywiście, że nie! Bardzo mi się podobała, wzruszyła mnie i miele zaskoczyła. Polecam każdemu. Na blogu na pewno pewno pojawi się recenzja.

4. Chłopak na zastępstwo - Kasie West


Prawdopodobnie na blog pojawi się recenzja tej książki, więc teraz powiem tylko, że bardzo mi się podobała. Urocza, przyjemna młodzieżówka.

5. Dwór ciernii i róż - Sarah J. Maas

Dwór cierni i róż. Tom 1 - Maas Sarah J.

6. Niewidzialny - Sandra Horn

Znalezione obrazy dla zapytania niewidzialny sandra horn

Książka, na którą trafiłam całkowicie przypadkiem. Bardzo krótka, przyjemna, szybko się czyta. Ogólnie polecam jak ktoś ma wolną godzinę. Wspomnę jeszcze, że porusza wątek homoseksualny i jest dostępna tylko w formie ebooka.

To tyle z mojego podsumowania. Nie ma tego byt wiele, ale jak na tak zapracowany miesiąc i tak uważam, że to dobry wynik. A jakie wy sukcesy czytelnicze osiągnęliście w maju? A może czytaliście jakąś z tych książek?


#Dominika

7 komentarzy:

 1. Przeczytałam 2 książki z Twojej listu - mnie się podobały.
  Na osiągnięcia z maja zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Ponad wszystko" jest na mojej liście do przeczytania. Bardzo mnie ciekawi ta ksiązka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat z Twojej listy nie czytałam żadnej książki, jednak maj był u mnie bardzo owocny w książki :) Sama jestem zaskoczona, że tak dużo mi się udało przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czytałam Chłopak na zastępstwo i mi też się bardzo podobała mój blog

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku i czekam na recenzję "Chaty"! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety czasami są rzeczy ważne i ważniejsze, a Twój wynik przy nadmiarze obowiązków jest super :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.